Kvaliteet

Suwem pakub täispuidust turvalist, kvaliteetset ja stiilset/trendikat mööblit lastele ja noorukile.

Kvaliteet ja inspiratsioon on meie peamisteks väärtuseks olnud alates aastast 1992, mil sai alguse Suwem ettevõte. Suwem on Eesti kapitalil põhinev mööblitootmisettevõte. Tänasel päeval pakume täislahendustena inspireerivaid mööblikomplekte erinevas vanuses laste tubade sisustamiseks. Mängulisest lastetoast saab aja möödudes väga lihtsalt sobivate lisatoodete abil praktiline noorukituba. Mäng ja rõõm, koolitöö ja head sõbrad–see on õnnelik lapsepõlv Suwemi mööbliga. Meie mööbel kasvab koos lapsega!

Puitmaterjal

Materjalide looduslik päritolu on Suwemi toodete ohutuse garantii. Põhja-Euroopa hariliku männi puit on heade mehhaaniliste omaduste tõttu väärtuslik tarbepuit. Männipuidus on keskmiselt 4,8% vaiku ja sellel on head säilivusomadused. Männipuidule iseomaselt muutuvad valgete toonidega viimistletud mööblil oksakohad tihti aja möödudes kollaseks, kuna puit elab edasi. Kuid nende oksakohtade esiletuleku takistamiseks kasutame spetsiaalset kruntimise meetodit, mis aitab hoida mööbli välimuse stabiilsema ja seda oleme aastate lõikes kogu aeg parendanud.

Puidu pind kaetakse vee baasil valmistatud lakkide ja peitsidega, mis vastab standardi EN 71-3 nõuetele. See ei sisalda vabu formaldehüüde, samuti ei eraldu neid kuivamisel keskkonda.

Kvaliteedimärk

Meie suurimaks eesmärgiks on meie ostjate rahulolu mida mõõdame viisil kui mööbel jõuab ostjani kokkulepitud ajaks ja seda saab ilma probleemideta ning kerge vaevaga kokku monteerida.

Me teame, et kui mööbel meie juurest tehasest lahkub, hakkab ta elama oma elu ja on meeldiv tõdeda, et ka järelturul muutub Suwem mööbel üha populaarsemaks.

Meie mööblit müüakse edukalt Skandinaavias, mitmes Euroopa riigis ja ka Aasias. Suwem mööbli kvaliteet ja lai valik voodeid on hinnaline eelis, mida me hoiame ja täiendame pidevalt.  Heade meistrite käe all valmib hea mööbel, mida pakume kõikidele oma klientidele.

Soovime muuta iseenda ja laste elu lihtsamaks, pakkudes põnevust ja loomingulisust ruumide sisustuslahenduste loomisel.

Teie Suwem.

www.boundhub.net